Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Kompresné návleky sú nepostrádateľnou súčasťou športovej výbavy, pomocou kompresie, teda stlačením alebo zmenším objedmu, stabilizujú svaly lýtok, tým minimalizujú ich vibrácie, čo vo výsledku predstavuje menšie narušenie mäkkých tkanív a menšiu bolestivosť pri pohybe.

Správna kompresia taktiež podporuje krvný obeh a zvyšuje prísun kyslíka do svalov, pre ktoré také okysličenie predstavuje zníženie únavy, bolestivosti a podporuje väčší výkon aj následnú regeneráciu.

Kompresné návleky na lýtka sú vyrobené zo zmesi 85% polyamidu a 15% spandexu, ktorá zaručí správnu kompresiu a taktiež odvod vlhkosti od pokožky pre maximálne pohodlie a pocit sucha.

Kompresné návleky na lýtka sú mimo horného lemu vybavené silikónovým pásikom, aby nedochádzalo pri pohybe k ich zhrňovaniu a ich nosenie bolo maximálne komfortné.

Vďaka priedušnej, elastickej látke dobre absorbujú pot.

Vhodné pre: basketbal, futbal, volejbal, tenis, rýchla chôdza, bicykel, beh a ďalšie športy.

Materiál: nylonová priadza, spandex a guma

Veľkosť: XL

Priemer hornej časti: 31 cm

Dĺžka: 28 - 30 cm

Priemer spodnej časti: 21 cm

Balíček obsahuje jeden pár kompresných návlekov na nohy.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť