Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Uhorky potrebujú hlinité a humózne pôdy, pretože má slabší koreňový systém uhorky sú náročné na dostatok živín a vyrovnaný vlahový systém.

Výsev uhorky vykonávame od polovice apríla do polovice mája. Uhorky je možné si aj predpestovať. Necháme si na to čas 3 – 4 týždne pred potrebným termínom výsadby. Od marca môžeme uhorku pestovať v skleníku.

Geneticky nehorká, prevažne samičia odroda, vysoko odolná k plesni uhorkovej aj k ostatným významným chorobám uhoriek - k vírusovým mozaikám CMV a ZYMV, bakterióze, gumóze aj k múčnatke.

Plody kratšie, štíhle (pomer D:Š = 2,9 : 1), tupo zakončené, tmavšie zelené. Menej náročná na teplo a teda vhodná aj do chladnejších oblastí.

Balíček obsahuje 2,5 gramov semien.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť