Doprava tovaru

 

 

  

Slovensko GLS:

Zásielky na Slovensko sú doručované v krátkych štandardných dodacích lehotách.
Cena dopravy GLS na Slovensko - 6,64 €
Poplatok za dobierku - 1,68 

 

Zásilkovna

 

Môžete si vybrať zo stoviek výdajných miest po celej SR, kam bude Vaša zásielka zaslaná. Balíček je možné vyzdvihnú spravidla nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Postrážte si, prosím doručenie.

Zoznam výdajných miest a sledovanie zásielky:

Z-BOX je samoobslužné výdejní místo Packety, díky kterému už nikdy nemusíte být jako na trní a čekat, až vám zavolá kurýr. Zásilku si vyzvednete, když máte čas a cena doručení je stejná jako na naše kamenná výdejní místa. Zkrácená úložní doba na 2 dny.

Upozornění. Pokud zvolíte Z-BOX, k vyzvednutí je nutný mobilní telefon s aplikací Zásilkovna, zapnuté Bluetooth a polohové služby GPS.
Pokud vyberete dobírku, je třeba ji uhradit online platební kartou přes aplikaci Packeta.

Cena dopravného do siete obchodov a Z-Box je po celej SR 3,49  + 1,68  dobierka.

Cena dopravného na adresu je po celej SR 3,99  + 1,68  dobierka.


Prevzatie tovaru od prepravcu:

Odporúčame, aby kupujúci tovar od prepravcu nepreberal, pokiaľ javí akékoľvek známky poškodenia. Ak zistíte závadu, na mieste s vodičom zapíšte všetko do prepravného listu. Zároveň nám túto skutočnosť oznámte e-mailom či telefonicky. Ihneď po prevzatí tovaru je vhodné ho dôkladne prekontrolovať. Ak zistíte, že je zásielka neúplná alebo poškodená, môžete uplatniť reklamáciu, a to buď e-mailom, telefonicky alebo poštou na kontaktnej adrese nášho obchodu. Zároveň je vhodné v takomto prípade uplatniť nárok na náhradu škody priamo u dopravcu.

Sledovať dostupnosť