Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Kompaktný a ideálny na cesty, malé rozmery Vám umožnia mať ju neustále zapojenú. S jej pomocou ľahko a rýchlo prenesiete dáta uložené na microSD karte do počítača.

Čítačka kariet SD a TF, čítačka kariet 4 v 1 s čítačkou kariet SD (Lightning USB + Typ C + pamäť micro SD TF + Micro USB B)

Všetky vaše zariadenia, má štyri rozhrania: konektor osvetlenia pre zariadenia iOS; Micro USB konektor pre zariadenia Android; USB pripojenie pre počítače/Mac; Konektor typu C je určený pre zariadenia typu C.

Kompatibilita kariet: podpora pamäťovej karty SDHC Micro SD (karta TF), podpora kariet Micro SD 32 GB a 64 GB a 128 GB SDHC (bez obmedzenia karty micro SD 32 GB a 64 GB SDHC).

Jednoduchá správa dát: všetky dáta a súbory môžete spravovať priamo na tejto čítačke kariet (vytvárať, kopírovať, presúvať, mazať, premenovávať atď).

Kompatibilné: pre mobilné telefóny iPhone 12/12 mini/12 pre Max, iPhone 11/11 Pro/11 pre Max, XS Max, XS/XR/X, iPhone 8/8 Plus, 7/7 Plus / iPhone 6 / iPhone 6 Plus / iPhone 6 / iPhone 6 Plus / iPhone 5S / iPhone 5 / iPhone 5 C / Všetky smartfóny Android s funkciou OTG.

Aplikácia: nainštalujte si APP "i-flashdevice HD App z obchodu s aplikáciami. Telefóny s Androidom nepotrebujú aplikáciu, ale musí mať funkciu OTG.

Balíček obsahuje jednu čítačku SD kariet 4v1.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Mohlo by Vás tiež zaujímať

Rýchlospojka

Rýchlospojka
Rýchlospojka je na rýchle spojenie drôtov, ktorá zabraňuje jeho skratovaniu.
 
Skladom 776
0,26 s DPH 0,22 bez DPH

Súprava na opravu mobilných telefónov - 11 kusov

Súprava na opravu mobilných telefónov - 11 kusov
Profesionálne skrutkovače umožňujú ľahko a bez poškodenia otvoriť kryt mobilných telefónov. Vhodné nástroje si
 
Skladom 68
1,51 s DPH 1,26 bez DPH

Sledovať dostupnosť