Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Štýlový, prenosný, bezdrôtový reproduktor s pripojením cez technológiu bluetooth je vodeodolný, jeho plný potenciál je tak možné využiť aj tam, kde sa iné elektronike príliš nedarí, napríklad v kúpeľni alebo na dovolenke pri vode.

Pomocou vodotesných tlačidiel môžete ovládať ako prehrávanie hudby, tak prichádzajúce hovory, všetko bez potreby prítomnosti telefónu.

Ľahko prehráva hudbu z mobilného telefónu, ale aj z tabletu či iného zariadenia s podporou technológie bluetooth až do vzdialenosti 10 metrov.

Na zadnej strane reproduktora je odnímateľná prísavka, pomocou ktorej reproduktor ľahko pripevníte na stenu sprchy, na kachličky alebo iné hladké povrchy. Je možné pripevniť tiež na zadnú stranu Vášho telefónu či tabletu.

Na reproduktore je možné pomocou externého audio kábla naladiť aj rádio. Jednotlivé možnosti sa volia stlačením tlačidla M. Reproduktor sa nabíja pomocou priloženého kábla USB, ktorý je možné použiť zároveň ako anténu pre príjem FM rádia. Okrem USB portu disponuje aj portom AUX, do ktorého je možné pripojiť slúchadlá s jack konektorom, ale iba pre príjem FM rádia na hlasné počúvanie z reproduktora, nie pre tiché počúvanie prostredníctvom slúchadiel s jack konektorom. Ďalej reproduktor disponuje slotom na pamäťovú kartu Micro SD, z ktorej vie priamo prehrať hudobné súbory vo formáte MP3 a WMA.
 
Ak cez reproduktor prijmete hovor, po jeho ukončení bude automaticky pokračovať prehrávanie skladby, ktorú ste počúvali predtým.
 

Rozmery: 9,5 x 4,5 cm

Materiál: silikón, plast

Hmotnosť: 124 gramov

Kapacita batérie: 600 mAh

Doba nabíjania: 3 hodiny

Doba prevádzky: 4 - 5 hodín

Stupeň krytia: IPX5 (Odolnosť proti tryskajúcej vode vo všetkých uhloch zo vzdialenosti 3 metrov po dobu 3 minút)

Balíček obsahuje jeden prenosný, vodeodolný reproduktor.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Mohlo by Vás tiež zaujímať

NANO obojstranná lepiaca páska - Transparentná - 2mm

NANO obojstranná lepiaca páska - Transparentná - 2mm
Táto gélová lepiaca páska má mnoho využití, hodí sa napríklad na prilepenie koberca, linolea, vešiakov na
Heureka
 
Skladom 133
4,38 s DPH 3,65 bez DPH

Bezdrôtový bluetooth audio adaptér pre reproduktory - Čierny, V 2.1

Bezdrôtový bluetooth audio adaptér pre reproduktory - Čierny, V 2.1
Stačí pripojiť bluetooth adaptér k reproduktoru, v okamihu získate moderný bezdrôtový bluetooth reproduktor,
Na stiahnutie Heureka
 
Skladom 78
3,30 s DPH 2,75 bez DPH

Sledovať dostupnosť