Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Počítačové okuliare redukujúce modré svetlo z počítačov, mobilov, televízie alebo tabletov a vďaka odnímateľnému slnečnému klipu sú zároveň okuliarmi slnečnými.

Okuliare slúžia na redukciu modrého svetla, ktoré vychádza z monitorov počítačov, televízie alebo mobilného telefónu. Modré svetlo prechádza cez sietnicu a mení tak prirodzený biorytmus tela.

Pri prílišnom používaní zariadenia, ktoré modré svetlo vyžaruje, môže dochádzať k unaveniu očí, k poruchám spánku atď. Z tohto dôvodu boli vyvinuté tzv. anti blue okuliare, ktoré modré svetlo filtrujú a redukujú.

Okuliare sú určené najmä pre tých, ktorí často pracujú so zariadeniami, ktoré modré svetlo produkujú, a ktorí chcú zmierniť riziko problémov spojené s častým prijímaním modrého svetla.

K týmto okuliarom dostanete aj slnečný klip s polarizačnou úpravou, ktorý si na okuliare môžete nasadiť vďaka magnetom po stranách okuliarov.

Materiál: TR-90

Rozmer rámčekov: 135 mm

Dĺžka nosníka: 18 mm

Šírka skla: 52 mm

Dĺžka skla: 50 mm

UV ochrana: UV400

Ochrana pred modrým svetlom: 75%

Hmotnosť: 34 gramov

Balíček obsahuje:

  • 1x okuliare proti modrému svetlu
  • 1x klip na okuliare

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť