Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Taktická taška na fľašu s nastaviteľným ramenným popruhom a pásiky na pripnutie na opasok alebo iné taktické vybavenie (batoh, tašku, vestu a pod.)

Vyrážate na výlety a nechcete so sebou zakaždým vláčiť veľký batoh?
Fľaša s vodou alebo termosku môžete ľahko nosiť v tejto taške, ktorú je možné vďaka MOLLE väzbe rozšíriť o ďalšie taktické puzdrá a vrecká.

Čo je to MOLLE väzba?
Systém MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment) je najrozšírenejším systémom taktického vybavenia na svete. Pred viac ako 20 rokmi bol navrhnutý pre potreby americkej armády a - neprekonaný - je používaný dodnes. Umožňuje maximálne prispôsobenie taktickej batožiny individuálnym potrebám ich nositeľa. Je založený na páskach a nimi tvorených okách, do ktorých sa pripevňujú ďalšie prvky vybavenia. MOLLE pásky týchto prídavných kusov sa prepletajú s popruhmi na "podklade" (napr. batohu alebo veste), vďaka čomu si každý môže ľubovoľne nastaviť počet a typ prídavných tašiek, puzdier, držiakov a pod.

Farba: čierna

Materiál: 600D nylon

Rozmery: 24 x 12 cm

Hmotnosť: cca 300 gramov

Balenie obsahuje jednu tašku.

 

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť