Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Chcete krásny a neobvyklý doplnok pre svoj domov? Strom života v kruhu je ideálnou dekoráciou do obývačky, spálne, pracovne alebo aj na balkón, terasu či verandu.

Táto kovová dekorácia na stenu má nádherný ručne maľovaný dutý dizajn a precízny výrez s dôrazom na kvalitu a detaily.

Práškové lakovanie ozdobného povrchu dodáva dekorácii vysokú trvanlivosť a odolnosť proti korózii. V prípade potreby ju stačí očistiť suchou handričkou.

V hornej časti je malý otvor na jednoduché zavesenie na steny v interiéri a exteriéri.

 

Strom života je jedným z najobľúbenejších symbolov znázorňujúcich princípy nášho života.

Machovitá koruna a jej rozvetvenie symbolizujú bujnosť života. Korene predstavujú skrytú časť nášho života, ktorá je často ukrytá pod povrchom, ale z ktorej vyrastá celý strom.

Podobne ako strom, aj náš život vychádza zo silných koreňov, a čím silnejšie sú tieto korene, tým rozvinutejšia môže byť koruna. Podobne ako človek, ktorý je najsilnejší, keď sa môže oprieť o svojich blízkych a rodinu, keď sa jeho životom preženie búrka.

Strom života symbolizuje centrum energie, spojenie medzi zemou a nebom, stabilitu, múdrosť, živly zeme, ohňa, vody a vzduchu a prepojenie všetkého.

Otvára cestu k plnému prežívaniu lásky, ktorá je skutočnou podstatou samotnej existencie.

Podporuje regeneráciu síl a podporuje schopnosť uzdravovať sa, posilňuje vnútornú stabilitu a navodzuje pocit rovnováhy a vnútornej harmónie.

 

Súčasťou balenia je kovová dekorácia na stenu s priemerom 28 cm.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť