Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Exkluzívny rámček na prezentáciu vašich zberateľských predmetov, ktoré chcete mať stále na očiach alebo ich chrániť pred prachom. V rámčekoch NIMBUS sa budú nádherne vynímať odznaky, mince atď. Vďaka silikónovým fóliám je možné prezerať predmety z oboch strán bez toho, aby ste sa ich dotýkali. Zabráni sa tam možnému zašpineniu alebo poškodeniu. Jedná sa o štýlový bytový doplnok spojený s vašou zberateľskou vášňou.

Vďaka magnetickému zámku je možné jednotlivé polovice rámu od seba oddeliť. Na vnútornej strane oboch polovíc sa nachádzajú elastické silikónové membrány, ktoré jemne obklopia umiestnené predmety a po zatvorení rámu ich udržia na mieste, čím vytvárajú dojem levitácie vo vnútri rámčeka.

Vnútorné rozmery: 70 x 70 mm

Materiál: Plast, silikón

Obsah balenia:
1x prezenčný rámček NIMBUS ECO 70 (zobrazené zberateľské predmety nie sú súčasťou balenia)

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť