Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Slúži predovšetkým na prepojenie konektorov HDMI so zdrojmi signálu HDMI, konverzná linka HDMI samec na duálnu HDMI samicu, rieši problémy s prepínaním zobrazovacích zariadení HDMI.

Je možné ho použiť na pripojenie jedného PC alebo zdroja signálu DVD na DVD k dvom HDTV s rozhraním HDMI (nie je možné zobraziť dva televízory, alebo monitory súčasne).

Rozhranie HDMI je plne digitálne rozhranie pre prenos obrazu a zvuku, ktoré môže prenášať nekomprimované audio a video signály.

HDMI dokáže nielen splniť rozlíšenie 1080p, ale taktiež podporuje digitálne audio formáty, ako je DVD audio, osemkanálový 96 kHz alebo stereo 192 kHz digitálny audio prenos a môže prenášať nekomprimované audio a video signály.

Dve pripojenia HDMI samica nemožno použiť súčasne, je možné pripojiť dve zariadenia súčasne.

Pri používaní však možno prepnúť na prenos HD signálov iba jeden konektor HDMI samica.

Je potrebné pripojiť adaptér štandardným 19 + 1 HDMI káblom, prepojovací kábel nesmie pri používaní presiahnuť 5 metrov.

Balíček obsahuje jednu HDMI rozdvojku (adaptér) 1080p.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť