Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Masážny liftingový valček na tvár je vybavený dvoma masážnymi valčekmi. Masáž valčekom je populárny spôsob, ako si udržovať zdravú a vypnutú pokožku. Vyskúšajte tento najnovší trend, ktorý naozaj funguje, z pohodlia domova.

Valček sa používa na tvár, kedy zmierňuje opuchy a tmavé kruhy pod očami, uvoľňuje svaly tváre a odstraňuje jemné vrásky. Pleť je pevnejšia, vyživená, a septembra na pohľad. Zlepšuje vstrebávanie účinných látok pleťových sér a masiek - slúži teda na použitie na tvár, krk i dekolt, prípadne aj na ďalšie časti tela.

Gravitačná sila a vek pôsobia na naše tvárové kontúry, ktoré sa posúvajú smerom k zemi. Liftingový masážny valček, vďaka svojmu jedinečnému tvaru dvíha kontúry tváre, zamedzuje podbradku, prekrvuje pleť a intenzívne zabraňuje opuchom.

Liftingová masáž proti vráskam - ošetrenie vykonávame na očistenej pokožke tváre pridaním obľúbeného séra, krému alebo oleja. Každý pohyb vykonávame najprv na jednej strane tváre, potom na druhej. Všetky pohyby sa vykonávajú zdola nahor. Pohyb by sa mal opakovať 5 - 10-krát.

Zvoľte len taký tlak, aký vám bude príjemný.

Aplikácia, ktorá uzatvára póry – rovnako ako v prvom prípade by mala byť pokožka očistená, pre väčší efekt môže byť valček chladený v chladničke. Opakujeme pohyby ako v prvom prípade.

Pred použitím je dobré valček vložiť na nejaký čas do chladničky. Pri masáži je možné používať prírodné oleje, napríklad arganový, levanduľový alebo marulový.

Prístroj udržujte bez priameho kontaktu kovových častí s vodou. Valčeky sa najlepšie čistia pomocou micelárnej vody a vatového tampónu.

Manipulácia s liftingovým masážnym valčekom je veľmi jednoduchá a stačí ním masírovať tvár či telo raz až dvakrát denne, po dobu 3 – 5 minút.

UPOZORNENIE: rodukt nesmiete používať na častiach tela alebo miestach, kde sú otvorené rany či jazvy alebo hematómy!

Materiál: plast

Rozmery: 155 x 95 mm

Balíček obsahuje jeden liftingový masážny 3D valček.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Mohlo by Vás tiež zaujímať

Gua Sha 3D tvarovaný kameň - Zelený

Gua Sha 3D tvarovaný kameň - Zelený
Gua sha ("gvaša") tvarovaný kameň - používa sa na prírodnú, alternatívnu terapiu, ktorej princípom je trenie,
výpredaj Videá Heureka
 
Skladom 20
2,46 s DPH 2,05 bez DPH

4v1 Set na odstránenie vyrážok a akné - Ružovo zlatý

4v1 Set na odstránenie vyrážok a akné - Ružovo zlatý
Sada obsahuje ihly, oká, slučky a háčik, ktorý slúži na odstránenie zápalového ložiska akné, pupienkov a
Heureka
 
Skladom 3
4,13 s DPH 3,44 bez DPH

Set 11v1 na odstránenie vyrážok a akné - Strieborný

Set 11v1 na odstránenie vyrážok a akné - Strieborný
Sada obsahuje ihly, oká, slučky, pinzetové háčiky, jednoduchý háčik a špicatú pinzetu, ktoré slúžia na
Heureka
 
Skladom 49
9,14 s DPH 7,61 bez DPH

Sledovať dostupnosť